بدون شک مهرآذین را به اشتراک خواهید گذاشت
خ کارون نبش هاشمی پ ۴۴۴
زمان بندی تحویل
48 ساعته بدون تعطیلی با ارائه فاکتور معتبر

شستشوی خوش خواب با استفاده از دستگاه های مکانیزه و اتومات بدون آب ریزی به صورت بخارشور انجام میشود و تشک تخت ضد عفونی میگردد . جابه جا کردن تشک های سنگین وزن کاری بس دشوار است به همین دلیل قالی شویی مهرازین با فراهم کردن تمامی تجهیزات لازم توانسته در مدت زمانی کوتاه  شسشوی خوشخواب در محل زندگی شما را انجام دهد و خوابی راحت و آرام را به شما هدیه دهد. شستشوی خوشخواب باعث می شود دستگاه های پیشرفته بخارشور و ضدعفونی کننده تشک، خوابی بی دغدغه همراه با آسایش و آرامش به شما هدیه می دهد

علت شستشوی خوشخواب چیست ؟

1-ساس تختخوابی

از ساس تختخوابی چه میدانید ؟

ساس بزرگتر از کک میباشد و  در بافت و درز تشک ها ، پشت کاغذ دیواری ها،لابلای کارتن‌ها، درز کمدها و درهای چوبی ،قفسه کتابخانه‌ ها ،مبلمان و پشتی‌ها مخفی می‌شود و از خون گرم انسان و موجودات دیگر که خون گرم دارند تغذیه میکند. بیشتر فعالیت ساس ها در شب و نور کم میباشد و هنگامی که میزبان خوابیده یا در حال استراحت است نیش میزنند. ساس ماده و بالغ روی 2 تا 3 عدد تخم  میگذارد که به اندازه یک میلیمتر سفید و مروارید مانند است و هر ساس در طول عمر خود 200 تا 500 تخم میگذاد و تخم ها بعد از 10 روز جنین دار میشوند مدت زمانی که طول میکشد که تخم ها باز شوند بستگی به درجه حرارت دارد.

مراحل شستشوی خوشخواب چیست ؟

شستشو با آب عمر تشک را به شدت کم میکند و بوی نم تشک بسبار آزار دهنده خواهد بود به همین علت باید برای پاکسازی آلودگی ها و لکه های تشک از خشکشویی استفاده کرد. قالیشویی ما شستشو را با استفاده از دستگاه های مجهز به خشکشوییتنها در مدت 2 الی 3 ساعت انجام میدهد و  خوشخوابی کاملا ضدعفونی شده ، تمیز و کاملا خشک و بودن هیچ گونه بوی نامطبوع نم را به شما تحویل میدهد تا با خوابی راحت صبحی پر از انرژی را آغاز کنید .

با شستشوی خوشخواب در تهران، تشکی پاکیزه و دور از هرگونه آلودگی، لک و عاری از هر بوی آزاردهنده و البته خشک به تمیزی روز اول تحویل بگیرید.
خوابی در کمال آرامش را بر آن تجربه کرده و پرتوان در صبحگاهی دیگر آماده کار و زندگی شوید