بدون شک مهرآذین را به اشتراک خواهید گذاشت
خ کارون نبش هاشمی پ ۴۴۴
زمان بندی تحویل
48 ساعته بدون تعطیلی با ارائه فاکتور معتبر

قالیشویی‌های معتبر معمولاً از مواد نانو برای شستشوی فرش شما استفاده می‌کنند. گرچه نانوشویی کمی گران‌تر از شستشوی معمولی فرش است، ولی مزیت‌های زیادی را به همراه دارد. هرچه علاقه شما به قالی زیر پایتان بیشتر باشد، به دنبال مراقبت بیشتر و بهتری از آن هستید. پس چه چیزی بهتر از شستشو توسط مواد نانو؟ به خصوص اگر یک قالی دستبافت دارید، از نانوشویی آن غافل نشوید.
فرش‌های شما محل بسیار خوبی برای رشد قارچ‌ها و میکروب‌ها هستند. خورشید بهترین کشنده‌ی انواع باکتری‌ها و قارچ‌ها است، اما تکلیف لا‌به‌لای فرش که راهی برای نفوذ نور خورشید نیست چه می‌شود؟ به مرور زمان این قارچ‌ها و میکروب‌ها می‌توانند از الیاف فرش به بدن شما و اعضای خانواده‌تان منتقل شوند و باعث مریضی‌های مختلفی شوند. پس برای مقابله با این باکتری‌ها چه باید کرد؟ شستشوی فرش با مواد نانو باعث کاهش احتمال رشد قارچ و میکروب در فرش‌های شما می‌شود. این نوع شستشو به خصوص برای قالی‌های دستبافت بسیار مفید است، اما همچنان تآثیرات به‌سزایی روی فرش‌های ماشینی خواهد گذاشت. نانوشویی می‌تواند بوی بد فرش را از بین ببرد و باعث افزایش ماندگاری و دوام الیاف‌های فرش شما می‌شود.

شستشوی خوشخواب با مواد شوینده

قالیشویی با مواد نانو نه تنها باعث از بین بردن باکتری‌ها و قارچ‌های موجود در فرش می‌شود، بلکه می‌تواند به ماندگاری طولانی‌تر فرش شستشو شده در برابر نفوذ مجدد قارچ نیز کمک کند. در واقع این مواد نانو با ایجاد کردن یک لایه‌ی ضد بو و ضد حساسیت، باعث ضدعفونی کردن سطح فرش شما می‌شوند و از رشد قارچ‌ها و انواع میکروب‌ها برای مدت طولانی جلوگیری می‌کنند.
شستشوی فرش با مواد نانو همچنین به تمیز و باطراوت ماندن طولانی‌تر فرش نیز کمک می‌کند. به طور مثال اگر فرش خود را توسط مواد نانو شستشو داده باشید، وقتی یک لیوان چای روی فرش بریزد، فرش شما دیگر لکه را به خود نخواهد گرفت و می‌توانید با یک دستمال نم دار فوراً آن را از روی سطح فرش پاک کنید. به همین خاطر است که شستشو با مواد نانو گران قیمت‌تر از شستشوی معمولی است.

شستشوی فرش با مواد نانو چگونه است؟

فقط قالیشویی‌های مکانیزه و مجهز شستشوی فرش با مواد نانو را ارائه می‌کنند. بنابراین نمی‌توان چنین روش شستشویی را از یک قالیشویی سنتی درخواست کرد. برای نانوشویی از شامپوهای فرش مخصوصی استفاده می‌شود که با برندهای مختلفی در بازار عرضه می‌شود. پس از شستشو توسط مواد نانو، رشد هرگونه قارچ و میکروب تا ۹۹ درصد کاهش پیدا می‌کند و می‌توانید با خیالی آسوده روی فرش خانه‌ی خود پا بگذارید.