بدون شک مهرآذین را به اشتراک خواهید گذاشت
خ کارون نبش هاشمی پ ۴۴۴
زمان بندی تحویل
48 ساعته بدون تعطیلی با ارائه فاکتور معتبر

شستشوی موکت در قالیشویی

در کمترین زمان ممکن کارشناسان ما با وسائل مورد نیاز شستشوی موکت، در محل شما حاضر شده و کار شستشوی موکت را آغاز می‌کنند. تلاش ما همیشه بر این است که بهترین خدمات را در سریع‌ترین زمان‌بندی ممکن بر اساس شرایط مشتریان خود ارائه دهیم.

کیفیت بالای شستشوی موکت

شستشو به روش خشک‌شویی، علاوه بر مواد شوینده باکیفیت و دستگاه‌های حرفه‌ای، نیازمند فردی با تجربه و تخصص بالا در این روش است. در واقع این اپراتور کار با دستگاه است که بنابر جنس و کیفیت موکت شما، میزان فشار و شدت شستشو و همچنین میزان زبری برس مناسب برای انجام این کار را انتخاب می‌کند.

شستشوی موکت چسبیده به زمین

در سالن های بزرگ ودر تعدادی از خانه ها، محل ها و راه پله ها از موکت های چسبیده به زمین استفاده میکنند به دلیل چسبی که موکت را به کف زمین چسبانده حتی اگر رفت آمد و تردد زیادی روی این نوع موکت صورت گیرد جمع نمیشود و چین و چروک ایجاد نمیشود موکت های چسبیده به زمین به دلیل ثابت بودن و عدم جابه جا شدن حتما باید از سرویس شستشوی موکت در محل با دستگاه برای تمیز کردن استفاده کنند

تضمین سلامت موکت‌ها

موکت‌ها نسبت به فرش‌ها در عملیات شستشو دارای حساسیت بالاتری بوده و آسیب‌پذیرتر هستند. به همین دلیل نیز تنها یک تکنسین ماهر خشکشویی می‌تواند تضمین کند که موکت شما پس از شستشو، دچار هیچ گونه آسیبی نخواهد شد. ما در قالیشویی بانو با بهره بردن از چنین تکنسین‌هایی سلامت موکت‌های شما را تضمین می‌کنیم.

قالیشویی مهرآزین در کنار شستشوی موکت، می‌تواند در زمینه رفع تاخوردگی و لکه بری موکت‌های شما نیز خدمات مورد نیاز را به شما ارائه دهد. فراموش نکنید که هر لکه‌ای روش شستشوی خاص خود را دارد و با شوینده خاصی قابل پاک شدن است. بنابراین در این زمینه حساسیت کافی به خرج دهید.
درنتیجه ما، آماده شنیدن صدای شما و درخواست‌های شما در زمینه شستشوی موکت و سایر خدمات قالیشویی هستیم. مشاوران ما در ابتدا به پرسش‌های شما پاسخ داده و در صورت نیاز برای انجام خدمات مدنظر، به محل شما اعزام می‌شوند.